Trwałość Użyteczność Piękno

Trwałość Użyteczność Piękno

To motto klasyków architektury opowiadające historię marki WIRCHOMSKI.

Inspiracją do jej napisania były i są oczekiwania klientów. Marzenia o pięknych, eleganckich wnętrzach spójnych z nutą klasyki, harmonii i natury.

Wsłuchując się w ich potrzeby, od blisko 30 lat realizujemy ekskluzywne aranżacje najpiękniejszych wnętrz, zarówno w Polsce jak i poza jej granicami.

Tym razem, bliska naszemu sercu precyzja i dbałość o każdy detal, znalazła swoje urzeczywistnienie w Kolekcji ekskluzywnych kuchni. Niespotykana na świecie kolorystyka, synergia drewna i szkła, szlachetne kruszce czy magia ręcznie układanych płatków srebra budują jej szlachetność. Wyjątkowy, indywidualny design, światowa technologia i misterna praca ludzkich dłoni łączą się w jedną całość- oferując naszym klientom produkty najwyższej jakości.

Naszą misją stało się tworzenie niepowtarzalnych, luksusowych kuchni, których filozofia wykracza poza zmienność czasu i mody.

Trwałość, użyteczność i piękno to trzy zasady, zgodnie z którymi opowiadamy jej historię.

Trwałość

Najwyższa jakość surowców, innowacyjne technologie i wypracowana przez lata precyzja pozwalają nam tworzyć długowieczne meble, których synonimem jest trwałość. Jej dowodem jest 3-letni okres gwarancji udzielany na nasze realizacje.

Oferujemy kuchnie wyjątkowe, trwałe i niezawodne.

Użyteczność

Kuchnia odzwierciedla duszę, serce i życie każdego z nas.

Tworzenie mebli kuchennych to sztuka zachowania balansu pomiędzy tym co urzeka, a tym co funkcjonale i bliskie naszym potrzebom.

Symbioza piękna, ergonomii i użyteczności jest kluczem do pisania historii kuchennych wnętrz.

Unikatowość

Motorem napędowym są dla nas ludzie.

Rozumiemy potrzebę przestrzeni funkcjonalnej, ale także takiej, która koi zmysły i pragnienia jej użytkowników.

Oferowane przez nas kuchnie to przestrzeń reprezentacyjna, ale także naznaczona osobowością domowników.

Bogactwo jakie kryje się w każdym z nas, odpowiada za unikatowość i indywidualny charakter naszych realizacji

Piękno

Miłujemy klasykę, która nigdy nie zawodzi. Myślą sięgamy do pełnych światła i harmonii wnętrz XVII – wiecznej Francji, których unikatowość cenili projektanci kolejnych epok.

Urozmaicamy klasykę, bawiąc się konwencją. Staramy się wyznaczać nowe kierunki w sztuce produkcji mebli kuchennych, dlatego korzystamy z odważnych kolorów i drogocennych kruszców, ręcznie wykańczając każdy detal.

Zjawiskowa precyzja

Nasza dbałość o precyzję wykonania wykracza poza innowacyjne rozwiązania technologiczne i skomputeryzowaną produkcję.

Ręczna obróbka detali to wyróżniająca nas wartość dająca się poczuć, wartość kreująca piękno i szlachetność oferowanych kuchni.

Nasze wartości

30 lat doświadczenia

Historia Marki Wirchomski

Piszemy historię wnętrz nieprzerwanie od 1992 r.

Od pokoleń pasją naszej rodziny była sztuka stolarska. Chęć kultywacji rodzinnych tradycji i urzeczywistniania marzeń zainicjowała założenie firmy i rozwój marki.

Dziś Manufaktura Wirchomski to synonim wiarygodności, profesjonalizmu, innowacyjności i najnowszych technologii. Symbioza nowoczesności z niepowtarzalnym manualnym rękodziełem.
Ramy meblarskiego kunsztu kreują najlepsi architekci, technolodzy i oddani swojej pasji stolarze.

Wykonywane w oparciu o indywidualne projekty – kuchnie, gabinety, garderoby, drzwi oraz meble swoją obecnością kreują prestiż i elegancję wnętrz najbardziej wymagających inwestorów. Ich obecność w domach, rezydencjach, pałacach, a także nowoczesnych apartamentach, od blisko 30 lat pisze historię naszej marki.

Wirtuozeria wykonania w synergii ze szlachetnością materiałów sprawia, że nasze realizacje dedykujemy najbardziej wymagającym inwestorom na całym świecie.

Łącząc tradycyjny kunszt stolarski z najnowszą technologią, kreujemy wnętrza z duszą, w różnych stylach, o nieprzemijającym pięknie. Wnętrza naznaczone luksusem i elegancją.

Nowoszesna technologia

Nowoczesne technologie to priorytet naszych działań.

Dysponujemy najwyższej jakości parkiem maszynowym, będącym gwarancją bezpiecznej, opartej na inteligentnych procesach produkcji. Renomowane marki Homag, Heesemann, Cooper to wizytówki posiadanych hal produkcyjnych, które łącznie zajmują powierzchnię 4 tys. m2. .

Najwyższa jakość

Dbałość o rozwój technologii łączymy z troską o najwyższą jakość. Nadzorowanie poszczególnych etapów produkcyjnych to klucz do jej osiągnięcia. Tym na czym skupia się nasza uwaga jest także klasa materiałów, zarówno w kontekście estetyki jak i prozdrowotności. Przyjazna środowisku produkcja, przekłada się na wartość bezwzględną jaką jest zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów. Używane do produkcji materiały i komponenty są produktami certyfikowanymi i spełniają najwyższe normy jakościowe.

Magia ręcznego wykończenia

Obok najwyższej jakości materiałów i szlachetnych surowców to praca ludzkich rąk odgrywa ogromną rolę, dopełniając zaawansowany technologicznie proces produkcji. Dzięki ludzkiemu sercu i precyzji udoskonalamy to, co nieosiągalne w procesie technologii maszyn.
Tradycyjne złocenia, układane płatki srebra i patyny, zdobnicze intarsje czy też ręcznie wyrzeźbione uchwyty nadają naszym realizacjom wyjątkowej nuty artyzmu. Każdy z naszych produktów naznaczony jest pracą ludzkich dłoni.

Przyjedź, dotknij i poczuj wyjątkowość naszych kuchni.

Już teraz ustal indywidualny termin spotkania z naszym konsultantem.    Preferowana data i godz. spotkania