Kolekcja kuchni Simple

Versailles

Nowoczesna i wytworna forma bazująca na ponadczasowej symetrycznej kompozycji.

Hestia

Współczesna kuchnia, której piękno podkreśla uroda kanelowanych frontów, trwałość mosiądzu i delikatność szkła.

Mirage

Niezwykły miraż faktur i materiałów, podkreślony dzięki zestawieniu dwóch kontrastujących ze sobą brył – zabudowy kuchennej i wyspy.

Prostota Precyzja Nowoczesność

Kolekcja Simple oczarowuje magią subtelnych detali.
To śmiałe spojrzenie na nowoczesny design, które zabiera nas w świat wyjątkowych doznań estetycznych, urzekając prostotą, miękkością linii i precyzją wykończenia.
Propozycja kierowana do najbardziej wymagających miłośników minimalizmu, niczym dzieło sztuki – za każdym razem odkrywa przed nami nowy, delikatny szczegół będący dowodem wyjątkowego kunsztu aranżacji.

Kuchnie Simple to innowacyjna odsłona minimalizmu, w którym to detal podkreśla ich subtelność i wyjątkowość prezentowanej kolekcji. Nie wyklucza wyjątkowych materiałów, szlachetnych kruszców, finezyjnej faktury deseni frontów.

Niezaprzeczalnym atutem kolekcji Simple jest uniwersalizm. W nowoczesnym wnętrzu kuchnie z linii Simple stanowią harmonijne dopełnienie przestrzeni, zaś w klasycznych przestrzeniach budują niepowtarzalne napięcie.

Minimalizm i czystość form brył kuchennych, synergia kamieni szlachetnych i kryształu, ręcznie wykonane uchwyty oraz wyjątkowa funkcjonalność wyposażenia wnętrza mebli, to elementy towarzyszące prezentowanej kolekcji.

Przyjedź, dotknij i poczuj wyjątkowość naszych kuchni.

Już teraz ustal indywidualny termin spotkania z naszym konsultantem.    Preferowana data i godz. spotkania