Kolekcja kuchni New Classic

Mezzo

Niezwykle estetyczne połączenie wyspy kuchennej ze stołem do celebracji wspólnego tworzenia i kosztowania posiłków.

Nobile

Innowacyjne oświetlenie witryn i lakierowane fronty rozświetlające wnętrze subtelnym blaskiem.

Selva

Smukła i delikatnie połyskująca zabudowa ścienna wprowadza do aranżacji klasyczny ład, udowadniając, że mniej znaczy więcej.

HarmoniaJakośćPonadczasowość

Kolekcja New Classic to harmonijne połączenie klasyki i nowoczesności, które budzi emocje i zachwyca różnorodnością doznań.

Ukazanie atrybutów klasyki w nowoczesnym ujęciu pozwoliło osiągnąć w kolekcji harmonię i spokój. Stonowana kolorystyka barw ziemi, począwszy od odcieni piasku, polnych kamieni, aż po kolory ciemnego porfiru pięknie podkreśla uniwersalny charakter aranżacji i sprawiają, że kuchnie z linii New Classic wzbogacą i ocieplą każde, nawet najbardziej minimalistyczne wnętrze.

Synergia dwóch odmiennych stylów tworzy nowy wymiar wysublimowanej elegancji. Klasykę prezentowanych kuchni podkreślają scalone w kasetonie fronty i korespondujące z nimi indywidualnie zaprojektowane, ręcznie wykonane uchwyty. Zwieńczeniem prezentowanych aranżacji są stylowe gzymsy – niezwykle subtelny, a zarazem wymagający ogromnej precyzji detal.

Indywidualnie zaprojektowane i ręcznie wykonane uchwyty, wyjątkowe wyposażenia wnętrza mebli, aranżujące przestrzeń wysokie ściany zamkniętych w kasetonie frontów oraz stylowe gzymsy i delikatne podświetlone witryny to elementy towarzyszące prezentowanej kolekcji.

Przyjedź, dotknij i poczuj wyjątkowość naszych kuchni.

Już teraz ustal indywidualny termin spotkania z naszym konsultantem.    Preferowana data i godz. spotkania