Kuchnia Roma

Kuchnia Roma to synergia elegancji i ponadczasowości – zamknięta w dębowej aranżacji klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody i zasługuje na najwyższe uznanie.

Niepodważalnym aspektem wyjątkowości Kuchni Roma jest ujmująca głębia naturalnego brązu i unikalny, niepowtarzalny odcień frontów. Jego multiplikacja tworzy ciekawy efekt kompozycyjny.

 

 

 

 

Przymykając oczy, lekko muskając dłonią meble, możemy poczuć miękkość zaokrąglonej formy brył kuchennych. Jej uzupełnienie – klasyczne gzymsy i cokoły, zamykają całą kompozycję w jedną harmonijną całość.

Zastosowana technika giętego drewna została uzupełniona biżuteryjnymi, niklowanymi uchwytami i inkustracjami, które, nadają masywnym bryłom elegancji i lekkości.

Piękno najmniejszego detalu

Zobacz jak ważna jest dla nas dbałość o precyzję wykonania

Stworzymy kuchnię spójną z pięknem i przestrzenią Twojego wnętrza.

Dostosowane technicznie do najlepszej klasy urządzeń AGD

Przekonaj się, jak prezentuje się idealnie skomponowana przestrzeń, w której urządzenia AGD renomowanych marek harmonijnie wtapiają się w elegancką zabudowę.

Projekt kuchni zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni w najbardziej prestiżowym wydaniu. Perfekcyjnie dopasowanie kuchni do najwyższej klasy urządzeń AGD, otwiera zupełnie nowe możliwości w zakresie estetyki, która nie ustępuje niezrównanej funkcjonalności nowoczesnych sprzętów.

Zobacz wnętrza naszych szuflad i akcesoria

Solidne prowadnice gwarantują płynne i ciche otwieranie oraz zamykanie szuflad, bez względu na ich zawartość. Innowacyjne materiały i staranność w wykonaniu, gwarantuje odporność szuflad na uszkodzenia oraz zapewnia łatwe utrzymanie w czystości.

Ergonomiczne rozwiązania i inteligentne podziały przestrzeni zapewniają niezrównane możliwości organizacji kuchennych narzędzi. Dzięki możliwości personalizacji wnętrz szuflad zyskujesz pewność, że wszystko znajdzie swoje miejsce.

Poczuj naszą jakość

Przyjedź, dotknij i poczuj wyjątkowość naszych kuchni.
Już teraz ustal indywidualny termin spotkania z naszym konsultantem.    Preferowana data i godz. spotkania    Zobacz wszystkie kolekcje

    Zobacz wszystkie kuchnie