Kuchnia Olivier

Kuchnia Olivier to symbol klasycznego, ponadczasowego piękna, którego kwintesencją jest niespotykany wśród innych producentów kuchni „oliwny odcień” frontów.

Harmonia i wyjątkowa kompozycja faktury drewna przenosi nas myślami do przepełnionych słońcem gajów oliwnych, będących synonimem trwałości, solidności i długowieczności.

 

 

 

 

Dopełnieniem głębi kolorystyki wybarwień są miedziane uchwyty i inkrustacje, które nadają całości wyjątkowego ciepła i szlachetności.

Piękno tego projektu podkreśla zatopiona w szlachetnej miedzi i delikatnym świetle, szklana witryna.

Piękno najmniejszego detalu

Zobacz jak ważna jest dla nas dbałość o precyzję wykonania

Stworzymy kuchnię spójną z pięknem i przestrzenią Twojego wnętrza.

Dostosowane technicznie do najlepszej klasy urządzeń AGD

Przekonaj się, jak prezentuje się idealnie skomponowana przestrzeń, w której urządzenia AGD renomowanych marek harmonijnie wtapiają się w elegancką zabudowę.

Projekt kuchni zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni w najbardziej prestiżowym wydaniu. Perfekcyjnie dopasowanie kuchni do najwyższej klasy urządzeń AGD, otwiera zupełnie nowe możliwości w zakresie estetyki, która nie ustępuje niezrównanej funkcjonalności nowoczesnych sprzętów.

Zobacz wnętrza naszych szuflad i akcesoria

Solidne prowadnice gwarantują płynne i ciche otwieranie oraz zamykanie szuflad, bez względu na ich zawartość. Innowacyjne materiały i staranność w wykonaniu, gwarantuje odporność szuflad na uszkodzenia oraz zapewnia łatwe utrzymanie w czystości.

Ergonomiczne rozwiązania i inteligentne podziały przestrzeni zapewniają niezrównane możliwości organizacji kuchennych narzędzi. Dzięki możliwości personalizacji wnętrz szuflad zyskujesz pewność, że wszystko znajdzie swoje miejsce.

Poczuj naszą jakość

Przyjedź, dotknij i poczuj wyjątkowość naszych kuchni.
Już teraz ustal indywidualny termin spotkania z naszym konsultantem.    Preferowana data i godz. spotkania    Zobacz wszystkie kolekcje

    Zobacz wszystkie kuchnie