Kuchnia Mezzo

Zmysłowość kuchni Mezzo ukryta jest w estetycznych doznaniach. Lekkość przejrzystej kompozycji w synergii z elegancką barwą szarości, tworzą niepowtarzalny klimat aranżacji. Jej dopełnienie – to klasyczne gzymsy.

Balansem dla smukłych, frezowanych frontów są dębowe, podświetlone witryny.
W ich anturażu surowe wnętrze staje się ciepłą przestrzenią  dla zmysłów i kulinarnych doznań.

 

 

 

 

Połączenie wyspy kuchennej ze stołem, to wsłuchanie się w oczekiwania bliskich nam osób. Trudno oprzeć się chęci wspólnego tworzenia i kosztowania posiłków, które kryją w sobie poezję smaków i prawdziwą ucztę dla zmysłów.

Projekt nowoczesnej kuchni, wtopiony w klasykę detali, uszlachetnia budowaną przestrzeń.

Piękno najmniejszego detalu

Zobacz jak ważna jest dla nas dbałość o precyzję wykonania

Stworzymy kuchnię spójną z pięknem i przestrzenią Twojego wnętrza.

Dostosowane technicznie do najlepszej klasy urządzeń AGD

Przekonaj się, jak prezentuje się idealnie skomponowana przestrzeń, w której urządzenia AGD renomowanych marek harmonijnie wtapiają się w elegancką zabudowę.

Projekt kuchni zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni w najbardziej prestiżowym wydaniu. Perfekcyjnie dopasowanie kuchni do najwyższej klasy urządzeń AGD, otwiera zupełnie nowe możliwości w zakresie estetyki, która dopełnia niezrównanej funkcjonalności nowoczesnych sprzętów.

Zobacz wnętrza naszych szuflad i akcesoria

Solidne prowadnice gwarantują płynne i ciche otwieranie oraz zamykanie szuflad, bez względu na ich zawartość. Innowacyjne materiały i staranność w wykonaniu, gwarantuje odporność szuflad na uszkodzenia oraz zapewnia łatwe utrzymanie w czystości.

Ergonomiczne rozwiązania i inteligentne podziały przestrzeni stwarzają niezrównane możliwości organizacji sztućców i akcesoriów kuchennych. Dzięki możliwości personalizacji wnętrz szuflad zyskujesz pewność, że wszystko znajdzie swoje miejsce.

Poczuj naszą jakość

Przyjedź, dotknij i poczuj wyjątkowość naszych kuchni.
Już teraz ustal indywidualny termin spotkania z naszym konsultantem.    Preferowana data i godz. spotkania    Zobacz wszystkie kolekcje

    Zobacz wszystkie kuchnie