Kuchnia Hestia

Hestia to propozycja dla osób, ceniących przyciągające wzrok niuanse minimalistycznych wnętrz, w których zabawa kształtem i barwą sprawia, że pomieszczenie emanuje bogactwem formy. Minimum formy, maksimum wyrazu.

Oparta na kontrastach symetria kreuje wysublimowaną elegancję wnętrza. Tym, co fascynuje i przykuwa wzrok, jest piękno klasyki mosiężnych kanelowanych frontów. Ich złota poświata wychodzi naprzeciw prostej formie i ciepłej barwie matowej zabudowy brył.

 

 

 

 

Kontrast formy i barwy podnosi odczucie harmonii i elegancji, będącej niepodważalnym atutem Hestii.

Dopełnieniem uroku Kuchni Hestia jest ujęta w mosiężne ramy ściana witryn, która subtelnie zamyka kuchenną przestrzeń. Szlachetność drewna, trwałość mosiądzu i delikatność szkła łączą się w jedną niepowtarzalną całość.

Piękno najmniejszego detalu

Zobacz jak ważna jest dla nas dbałość o precyzję wykonania

Stworzymy kuchnię spójną z pięknem i przestrzenią Twojego wnętrza.

Dostosowane technicznie do najlepszej klasy urządzeń AGD

Przekonaj się, jak prezentuje się idealnie skomponowana przestrzeń, w której urządzenia AGD renomowanych marek harmonijnie wtapiają się w elegancką zabudowę.

Projekt kuchni zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni w najbardziej prestiżowym wydaniu. Perfekcyjnie dopasowanie kuchni do najwyższej klasy urządzeń AGD, otwiera zupełnie nowe możliwości w zakresie estetyki, która nie ustępuje niezrównanej funkcjonalności nowoczesnych sprzętów.

Zobacz wnętrza naszych szuflad i akcesoria

Solidne prowadnice gwarantują płynne i ciche otwieranie oraz zamykanie szuflad, bez względu na ich zawartość. Innowacyjne materiały i staranność w wykonaniu, gwarantuje odporność szuflad na uszkodzenia oraz zapewnia łatwe utrzymanie w czystości.

Ergonomiczne rozwiązania i inteligentne podziały przestrzeni zapewniają niezrównane możliwości organizacji kuchennych narzędzi. Dzięki możliwości personalizacji wnętrz szuflad zyskujesz pewność, że wszystko znajdzie swoje miejsce.

Poczuj naszą jakość

Przyjedź, dotknij i poczuj wyjątkowość naszych kuchni.
Już teraz ustal indywidualny termin spotkania z naszym konsultantem.    Preferowana data i godz. spotkania    Zobacz wszystkie kolekcje

    Zobacz wszystkie kuchnie