Kuchnia Mirage

Kuchnia Mirage kusi blaskiem. Stworzona po to, by oszałamiać i onieśmielać doskonałością. Jest idealnym kompromisem pomiędzy minimalizmem formy i bogactwem wyrazu.

Projekt Kuchni Mirage pozwala na osiągnięcie wrażenia wtopienia kuchennej zabudowy w otwartą przestrzeń, przy jednoczesnym ukazaniu jej atutów na tle pozostałych elementów wystroju. Zastosowanie dwóch kontrastujących ze sobą brył, wysokiej zabudowy i wyspy, tworzy mariaż faktur i materiałów.

 

 

 

 

Delikatność marmuru i osiągnięta w naszym laboratorium esencja kolorystyki kanelowanych frontów stanowią niecodzienną wariację na temat nowoczesnej zabudowy kuchennej. Kreatorem dystyngowanej elegancji jest centralnie umieszczona biżuteryjna zabudowa ukryta za kanelowanymi frontami..

Szlachetność aranżacji uzupełnia kojący zmysł, szlachetny mosiądz, który nadaje kuchni Mirage biżuteryjnego blasku i ożywia tym samym całą, centralnie umieszczoną przestrzeń.

Piękno najmniejszego detalu

Zobacz jak ważna jest dla nas dbałość o precyzję wykonania

Stworzymy kuchnię spójną z pięknem i przestrzenią Twojego wnętrza.

Dostosowane technicznie do najlepszej klasy urządzeń AGD

Przekonaj się, jak prezentuje się idealnie skomponowana przestrzeń, w której urządzenia AGD renomowanych marek harmonijnie wtapiają się w elegancką zabudowę.

Projekt kuchni zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni w najbardziej prestiżowym wydaniu. Perfekcyjnie dopasowanie kuchni do najwyższej klasy urządzeń AGD, otwiera zupełnie nowe możliwości w zakresie estetyki, która nie ustępuje niezrównanej funkcjonalności nowoczesnych sprzętów.

Zobacz wnętrza naszych szuflad i akcesoria

Solidne prowadnice gwarantują płynne i ciche otwieranie oraz zamykanie szuflad, bez względu na ich zawartość. Innowacyjne materiały i staranność w wykonaniu, gwarantuje odporność szuflad na uszkodzenia oraz zapewnia łatwe utrzymanie w czystości.

Ergonomiczne rozwiązania i inteligentne podziały przestrzeni zapewniają niezrównane możliwości organizacji kuchennych narzędzi. Dzięki możliwości personalizacji wnętrz szuflad zyskujesz pewność, że wszystko znajdzie swoje miejsce.

Poczuj naszą jakość

Przyjedź, dotknij i poczuj wyjątkowość naszych kuchni.
Już teraz ustal indywidualny termin spotkania z naszym konsultantem.    Preferowana data i godz. spotkania    Zobacz wszystkie kolekcje

    Zobacz wszystkie kuchnie